Gradonačelnici nagradili 186 vozača, 40 vozača nije bilo ‘dobro’
Od 40 evidentiranih prekršaja najviše ih se odnosi na brzinu
Policija je uoči Božića, zajedno s gradonačelnicima Karlovca, Ogulina i Slunja i saborskim zastupnikom Tomislavom Lipošćakom nagradila 186 vozača.
Oni su, naime, bili ‘dobri’ i nisu napravili niti jedan prometni prekršaj. Za razliku od 40 onih koji su ih počinili.
Od utvrđenih prekršaja najviše, 23, odnosila su se na brzinu, dva vozača nisu vezala pojas dok je preostlih 15 ušlo u statistiku pod ‘ostale prekršaje’.