7C° Ogulin

5C° Ozalj

6C° Slunj

Sport STOLNI TENIS Podijeli

Han Xue Vukelja, Leeloo Vukelja i Petar Mačešić osvojili zlatne medalje na turniru u Herceg Novom

Kai Zarehbin, američki reprezentativac koji trenira u dugoreškom klubu, izborio je srebrno odličje kod juniora.

Stolnotenisačice Aquaestila Han Xue Vukelja i Leeloo Vukelja osvojile su zlatne medalje na tradicionalnom turniru ‘Mimoza kup 2020.’ održanom proteklog vikenda u Herceg Novom u Crnoj Gori.

Han Xue Vukelja dominirala je u kategoriji seniorki i vrlo uvjerljivo slavila, a u finalnom dvoboju je rezultatom 3:0 bila bolja od domaće reprezentativke Snežane Ćulafić. Leeloo Vukelja je u kategoriji najmlađih kadetkinja osvojila 1. mjesto sa šest glatkih pobjeda i bez izgubljenog seta.

Kai Zarehbin, američki reprezentativac koji trenira u dugoreškom klubu, izborio je srebro kod juniora, nakon što je u finalu poražen 3:0 od reprezentativca Slovačke Filipa Delinčaka, a u konkurenciji veterana zlatno odličje osvojio je Dugorešanin Petar Mačešić.