12C° Ozalj

8C° Slunj

Karlovac Sport Podijeli

Hokejaši “Karlovca” startali porazom

"Žapci" su u subotu odigrali 1. kolo Mariborske lige i izgubili od HK "Petanjci" rezultatom 7:4. Do 9 minuta prije kraja susreta vodili su Karlovčani s 4:1 i očekivalo se zatvaranje utakmice i sigurna pobjeda. Na žalost, djelomično zbog isključenja koja su uslijedila, a djelomično zbog neuigranosti i neiskustva, a mora se priznati i nedostatka […]

"Žapci" su u subotu odigrali 1. kolo Mariborske lige i izgubili od HK "Petanjci" rezultatom 7:4. Do 9 minuta prije kraja susreta vodili su Karlovčani s 4:1 i očekivalo se zatvaranje utakmice i sigurna pobjeda. Na žalost, djelomično zbog isključenja koja su uslijedila, a djelomično zbog neuigranosti i neiskustva, a mora se priznati i nedostatka sportske sreće, igra se raspala, obrana je postala porozna i golovi su padali kao na traci.

U poraženoj ekipi "Karlovca" istaknuo se mladi Nik Vrnoga, koji je zabio 2 gola.