7C° Duga Resa

7C° Ogulin

7C° Ozalj

7C° Slunj

Hrvatska uvjerljivo slavila protiv Bolivije i osvojila 2. mjesto, Austrijanci najbolji

Pogotke za našu reprezentaciju postigli su Luka Stojković i Mateo Tomić po 2, te Mateo Lisica.

KARLOVAC – U utakmici posljednjeg kola UEFA U16 razvojnog turnira, odigranoj danas na Čavlekovom stadionu, reprezentacija Hrvatske uvjerljivo je nadigrala vršnjake Bolivije rezultatom 5:0.

U prvom dijelu jedini pogodak postigao je Luka Stojković u 39. minuti, a u nastavku su naši još četiri puta poentirali. Mateo Tomić bio je precizan u 47. i 57. minuti, Mateo Lisica je u 64. povisio na 4:0, a Stojković je svojim drugim pogotkom u 74. minuti postavio konačni rezultat.

Obzirom je u drugom susretu ovog kola u Lučkom Austrija nadigrala Island sa 4:1, Austrijanci su osvojili 1. mjesto s 8 bodova, Hrvatska drugo sa 7, Island je treći sa 3, a Bolivija posljednja četvrta bez bodova.