2C° Ogulin

4C° Ozalj

3C° Slunj

I drugi ovosezonski gradski ogled pripao rukometašima Dubovca-Gaze

Luka Kordić i Ivano Grčić s po 8 pogodaka bili su najefikasniji u svojim momčadima.

I drugi ovosezonski karlovački gradski dvoboj Druge hrvatske lige Zapad pripao je rukometašima Dubovca-Gaze. Oni su sinoć na parketu dvorane Osnovne škole Grabrik, u utakmici 12. kola, slavili nad Karlovcem II rezultatom 35:28.

Gradski su rivali u utakmicu ušli bodovno poravnati na 3. i 4. mjestu ljestvice. I jedni i drugi imali su tijekom susreta dobrih i loših razdoblja, oscilirali su u igri, no kad se sve zbroji i oduzme, Prezeljeva je momčad zasluženo uzela oba boda. Nakon izjednačenog početka i rezultata 6:6, ‘crno-žuti’ su serijom 6:0 otišli na 12:6 u 14. minuti. Činilo se kako će vrlo rano usmjeriti susret na svoju stranu, no gledatelje je čekalo još dosta uzbuđenja. Mladi Višnićevi igrači podigli su razinu igre i do odmora smanjili na 20:18. S dva pogotka na početku nastavka uspjeli su poravnati i potpuno se vratiti u utakmicu, no kod 23:22 Dubovac-Gaza radi seriju 7:2 i u 48. minuti ponovo dolazi do +6 (30:24). I tu povratka za Karlovac II više nije bilo. Prezeljeva je momčad susret bez problema privela kraju i osvojila oba boda.

Pobjedničku ekipu predvodio je Luka Kordić s 8 pogodaka, Luketić, Milovac. Plazibat i Mandić su dali po 4, Vučić i Bešenić po 3, Benčan 2, a Boka, Cvitanović i Delač po 1 gol. Kod poraženih prvo je ime bio Ivano Grčić s 8 pogodaka, David Stipetić je dao 6, Benić 5, Dujmić i Opat po 3, Jure Stipetić 2, a Raužan 1 gol.

Rukometaši Ogulina sutra od 17 sati gostuju u Rijeci kod Zameta II.