16C° Ogulin

17C° Ozalj

17C° Slunj

Ilovac i Vatrogasac uzeli po bod, Croatia ’78 se vratila na čelo ljestvice

Žakanjci su uvjerljivom 6:2 domaćom pobjedom nad Koranom preskočili na ljestvici Ilovac i Vatrogasac.

Današnje utakmice 3. kola Prve županijske lige donijele su novu promjenu na vrhu ljestvice. Ilovac i Vatrogasac su osvojili po bod pa se, uvjerljivom domaćom pobjedom nad Koranom, na čelo ljestvice vratila Croatia ’78 iz Žakanja.

Do ovog kola vodeći Ilovac je odigrao bez pogodaka u Vojniću s domaćim Vojnićem ’95, a puni plijen nije uspio uzeti ni do ovog kola drugoplasirani Vatrogasac. Gubio je na poluvremenu u Malom Erjavcu od Zrinskog iz Ozlja, a u nastavku je samo izjednačio na konačnih 1:1. Žakanjci su na svom igralištu ‘slomili’ Koranu u drugom poluvremenu. Turanjčani su poveli, domaći do poluvremena poravnali, a onda su na početku nastavka još jednom gosti došli do prednosti. Međutim, Croatia ’78 je u ostatku susreta dominirala i s pet pogodaka preokrenula na konačnih 6:2.

Istim je rezultatom Ogulin došao do prvih ovosezonskih bodova u domaćem ogledu s Barilovićem. Vodili su Ogulinci 3:1 nakon prvih 45 minuta, a u nastavku dignuli vodstvo na 5:1 i razriješili sve dvojbe oko pobjednika. U Rečici je Draganić vodstvo Mladosti preokrenuo na konačnih 2:1 i popeo se na 4. mjesto ljestvice.