13C° Ogulin

13C° Ozalj

13C° Slunj

Ilovac neočekivano odnio bodove iz Gornjeg Mekušja, Ogulinci ostali usamljeni na vrhu ljestvice

‘Kanarinci’ su u Gornjem Mekušju slavili s 1:0, a Ogulin je u Draganiću rezultatom 4:1 došao do pete ovosezonske pobjede.

Nogometaši Ilovca neočekivano su osvojili sva tri boda na gostovanju u Gornjem Mekušju pa su Ogulinci ostali usamljeni na vrhu ljestvice nakon današnjeg 5. kola.

Vatrogasac je dočekao ‘kanarince’ kao drugoplasirana momčad lige s maksimalnim učinkom i bez primljenog pogotka. S druge strane, Ilovac je, nakon startne pobjede nad Koranom, nanizao tri poraza pa su ‘zeleno-bijeli’ bili veliki favoriti. Međutim, ‘kanarinci’ su odolili svim napadima domaćih i u završnici susreta došli do pogotka vrijednog sva tri boda (0:1). Posrtanje Vatrogasca iskoristio je vodeći Ogulin, koji je gostovao u Draganiću. Već nakon prvog poluvremena poveo je 3:0, a u nastavku je pao po jedan pogodak na svakoj strani za glatkih 4:1 Ogulinaca i zadržavanje maksimalnog učinka.

Slunj je na svom igralištu, pogotkom u prvom poluvremenu, s minimalnih 1:0 slavio nad Koranom, a u Mostanju je domaći Barilović nadigrao rečičku Mladost s 3:2. Barilovčani su vodili 3:0, Rečičaki prvim ovosezonskim pogocima smanjili rezultat, ali za više od minimalnog poraza nisu imali snage.

Utakmica u Malom Erjavcu između Zrinskog iz Ozlja i Croatije ’78 je odgođena.

Cetingrad i Mrežnica nastavili pobjedničke nizove, utakmica u Zvečaju u znaku žena

U dvobojima 4. kola Druge županijske lige Cetingrad i Mrežnica nastavili su pobjedničke nizove i zadržali maksimalni učinak. Cetingrađani su jučer na svom travnjaku s 2:0 bili bolji od Frankopana, a Mrežnica je u Zvečaju s glatkih 5:2 slavila nad posljednjeplasiranim Tuškanima.

Današnja utakmica u Zvečaju između Mrežnice i Tuškana bila je vrlo posebna – po prvi puta jednom su utakmicom županijske lige Nogometnog saveza Karlovačke županije rukovodile isključivo žene! Sudile su Antonela Brozović, Martina Neralić i Iva Stojković, a posao delegata obavljala je Vesna Joha.

Zbog problema s terenom u Novigradu, Dobra i Oštarije zamijenili su domaćinstvo i odigrali utakmicu u Oštarijama. Unatoč tome, Dobra je uzela bodove rezultatom 2:1, iako su Oštarije vodile nakon prvog dijela.

Vremenske neprilike, odnosno njihove posljedice, odgodile su utakmice Dobra (Sveti Petar) – Kupa, Šišljavić – Petrova Gora i Vrlovka – Plaški.

DO DALJNJEG

Otkazani današnji zborovi građana na Maloj Jelsi i Zadobarju: Prioritet je obrana od poplava