20C° Duga Resa

21C° Ogulin

20C° Ozalj

18C° Slunj

Istra 1961 osvojila 3. mjesto na ‘Čavleku’, sutra finale između Dinama i Osijeka

Pobjednički pogodak za Puljane postigao je Aleksandar Mašović u 23. minuti.

KARLOVAC – Nogometaši Istre 1961 iz Pule osvojili su 3. mjesto na ovogodišnjem jubilarnom 10. izdanju međunarodnog U16 turnira ‘Branko Čavlović Čavlek’, a za naslov pobjednika sutra će se boriti Dinamo i Osijek.

Prijepodne su na rasporedu bile polufinalne utakmice. Branitelj naslova, zagrebački Dinamo, pobijedio je Istru 1961 s 3:0, dok je ogled Osijeka i Slavena Belupa iz Koprivnice odlučen nakon jedanaesteraca. U 60 minuta igre nije bilo pogodaka, a u raspucavanju su sretniji i spretniji bili Osječani i rezultatom 4:3 izborili plasman u finale.

Istra 1961 i Slaven Belupo su večeras na Čavlekovom stadionu igrali za 3. mjesto. U vrlo izjednačenom dvoboju pobjedu Puljanima rezultatom 1:0 donio je Aleksandar Mašović u 23. minuti krasnim neobranjivim udarcem u gornji desni kut nemoćnog vratara Polaka. U 54. minuti Koprivničani su zatresli mrežu Istre 1961, ali slavlje im je kratko trajalo jer je pogodak opravdano poništen zbog zaleđa Vidakovića.

Sutra od 10 sati na Čavlekovom stadionu, u ‘reprizi’ prošlogodišnjeg finala, sastaju se Dinamo i Osijek.

Ogulin krenuo u obranu naslova pobjedom nad Dugom Resom 1929, Dobra iz Svetog Petra namučila Slunj