Završetak je to potrage za muškarcem koja je pokrenuta jutros nakon što je nestanak 62-godišnjaka iz Jarčeg Polja prijavila članica obitelji, i to nakon što ga nije bilo nekoliko dana.
Već od ranog jutra policija je pretraživala područje uz rijeku Dobru u Jarčem Polju, da bi im se tijekom dana pridružili i lokalni vatrogasci DVD-a Dubravci, Jarče Polje -Straža i Mračin, ali i HGSS. Na teren su izašle sve raspoložive snage iz svih službi koji nisu žalili vremena i truda u potrazi, pa su tako, slikovito rečeno, "okrenuli" cijelu Pauriju. Pedesetak je ljudi tražilo nestalu osobu da bi nakon 17 sati potraga okončana i to viješću da je nestali pronađen, živ i zdrav, i to u Otočcu. Što ga je tamo odvelo nije poznato. Neslužbeno, ovo nije prvi puta da ova osoba odlazi na nekoliko dana.