Radio Mrežnica
Podijeli

Jelić: Neću biti ministar

– S predsjednikom stranke, skorašnjim hrvatskim premijerom Andrejom Plenkovićem razgovarao sam još ljetos i odbio sam takvu mogućnost. Ja sam gradonačelnik grada Karlovca i saborski zastupnik i to će tako biti, rekao je Jelić.

Ulazak u Vladu za njega nije opcija.

– Ništa od toga nije realistično. Davno prije smo razgovarali dok još uopće nije bilo izvjesno tko će dobiti izbore. U tim trenucima nije se moglo uopće spoznati da bi to mogla biti Hrvatska demokratska zajednica, ali već i tada sam bio uvjeren u našu pobjedu i da ćemo preuzeti odgovornost za Hrvatsku. Ovaj puta će moja odgovornost biti i dalje na istoj poziciji u gradu Karlovcu, ali pridodano kao saborski zastupnik, dodao je Jelić.

Pitanje hoće li netko drugi u Vladu iz Karlovca i Karlovačke županije nije želio komentirati.

– Nemam te podatke u ovom trenutku, ne bih se htio istračavati, kratko je rekao.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više