Nakon slučaja dogradonačelnice Kolaković, Jelić je odlučio rasčistiti stvari pa će se tako vidjeti ima li još negdje kakvih "kostura iz ormara".
– Gradonačelnik Damir Jelić afirmativno je odreagirao na prijedlog Socijaldemokratske partije o reviziji vlasništva gradskih dužnosnika, direktora gradskih tvrtki, ravnatelja ustanova u tvrtkama koje surađuju s gradskim poduzećima i ustanovama, kažu u Gradskoj upravi.
-Sam gradonačelnik, kao ni njegova najuža obitelj, nije u suvlasničkom niti vlasničkom odnosu kao ni rukovodećim pozicijama u tvrtkama koje surađuju s gradskim poduzećima i ustanovama, poručuju iz Gradske uprave.