14C° Duga Resa

13C° Ogulin

13C° Ozalj

13C° Slunj

Još jedna pobjeda ‘školarki’ u prijateljskom ogledu, u Sv. Ivanu Zelini nadigrale domaćeg drugoligaša Zelinu

Lucija Stepić s 9 pogodaka bila je najefikasnija u karlovačkoj ekipi, a istaknula se i vratarka Patricija Keča sa 16 obrana.

Rukometašice Škole rukometa Karlovac večeras su u Sv. Ivanu Zelini, u prijateljskoj utakmici, nadigrale domaću ekipu Zeline rezultatom 32:27.

Zadovoljan je nakon susreta bio trener Dražen Keča jer njegova ekipa iz utakmice u utakmicu pokazuje napredak. Večeras je obrambeno odigrala bolje nego u prošlom ogledu u Crikvenici protiv Murvice, a kontrama i polukontrama kažnjavala je greške suparnica. Raspodijelio je minutažu među svim raspoloživim igračicama, a veseli i dobra reakcija igračica s klupe, koje su kvalitetno iskoristile svoju priliku u trenucima dok su nositeljice igre odmarale na klupi.

‘Školarke’ su odlično ušle u dvoboj i povele 4:0, ali nakon toga su domaće konsolidirale i smanjile na 6:4. Dva pogotka razlike Karlovčanke su držale do rezultata 14:12, a onda su sa četiri uzastopna gola digle prednost na +6 (18:12) i na poluvrijeme otišle s 20:15. U nastavku su došle i do +9 (26:17), a domaće se nisu uspijevale primaći na manje od pet golova zaostatka sve do same završnice, kada su zabile za 31:27.

Najefikasnija u karlovačkoj ekipi bila je Lucija Stepić s 9 pogodaka, Vuković je dala 6, Bačić i Kusanić po 5, Krznarić 2, a Peretić, Razumić, Jurišić, Medved i Rajčić po 1 gol. Odličnu partiju pružila je i vratarka Patricija Keča sa 16 obrana.

U jednosmjernoj utakmici Karlovac 1919 ‘petardom’ počastio HAŠK 1903, Ivan Matyazh postigao hat-trick