Radio Mrežnica
USPJEH MLADIH SPORTAŠA Podijeli

Judaši Osnovne škole “Ivan Goran Kovačić” brončani na državnom prvenstvu

Što bi tek bilo da imaju dvoranu

Treće mjesto u judu osvojila je ekipa OŠ “Ivan Goran Kovačić na državnom prvenstvu i u Dugu Resu se vratila s brončanom medaljom.

Iako nemaju svoju dvoranu, članovi školsko – sportskog društvo “Goran” vrijedno treniraju. Već godinama odlaze na državno prvenstvo iz juda i uvijek su bili blizu medalji. Sada su je konačno i osvojili. Dječaci su u jakoj konkurenciji od 10 škola osvojili 3. mjesto, pehar i brončanu medalju.

Natjecali su se dječaci od 1. – 8. razreda: Toni Bujan 1. r,  Luka Gojak 4.r,  Leon Šutej 4.r, Adrian Popovački 4.r, Lovro Kekić 4.r, Leo Pavlić 4.r, Veino Tihi 5.r, Jure Papa 6.r, Leon Kekić 6.r, Eol Babić 6.r, Mateo Tihi 7.r, Frane Martinjaš 8.r, Bono Dobošević 8.r.

Ekipu je vodila učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture  Mirjana Erdeljac Cunha.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više