29C° Duga Resa

28C° Ogulin

29C° Ozalj

28C° Slunj

Kadeti Karlovca osvojili pretposljednje 15. mjesto na završnici Prvenstva Hrvatske u Poreču

Karlovčani su u šest odigranih utakmica ubilježili jednu pobjedu i pet poraza.

Kadeti Hrvatskog rukometnog kluba Karlovac osvojili su pretposljednje 15. mjesto na završnici Prvenstva Hrvatske koje se održava u Poreču.

Na završnicu državnog prvenstva plasiralo se 16 momčadi, a Karlovčanima je to uspjelo osvajanjem 3. mjesta u ligi Regije 1. Ekipe se na završnici bile raspoređene u četiri skupine, a momčad trenerice Tatjane Rašić doživjela je sva tri poraza u svojoj grupi – od Varaždina 1930 25:18, zagrebačkog Maksimira Pastele 30:24 te BM 07 iz Splita rezultatom 25:19 – te zauzela posljednje 4. mjesto.

Natjecanje je nastavila u razigravanju od 9. do 16. mjesta, u kojem je poražena od Čakovca 22:20 i Ribole Kaštele 25:23, pa je danas s Metkovićem Mehanikom igrala za 15. mjesto. Taj dvoboj uvjerljivo je dobila rezultatom 27:17 i tako zauzela pretposljednju poziciju.

ATLETIKA

Karlovački atletičari bez medalje prvog dana Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za seniore na ‘Čavleku’