U ključnoj utrci samaca za juniorke na 13. Međunarodnoj regati na Jarunu, Karla je zauzela drugo mjesto, iza svoje izravne konkurentice Asje Žero iz Pule, koja je na taj način izborila odlazak u Singapur.
Prva mjesta na jarunskoj regati osvojili su Dario Šabić u seniorskom samcu i Sven Bohnec u seniorskom dvojcu, druga Marcela Milošević u seniorskom dvojcu, Dominik Šutalo u kadetskom samcu i Ana Katušin u juniorskom dvojcu, a dva treća Matija Milošević u juniorskom dvojcu.
Seniori i juniori ostvarili su normu za nastup na 55. Međunarodnoj veslačkoj regati na Bledu od 18. do 20. lipnja. Nastup na Bledu je posljednja regata za odabir posada za nastup na Europskom i Svjetskom prvenstvu za seniore i juniore. Trenutno je izvjestan nastup u nacionalnoj selekciji Sven Bohneca, Karle i Marcele Milošević, ostaje da Dario Šabić i Matija Milošević to potvrde na Bledu.