29C° Duga Resa

28C° Ogulin

28C° Ozalj

27C° Slunj

Karlovac 1919 lako i uvjerljivo nadigrao Ogulin i plasirao se u polufinale županijskog Kupa

Po dva pogotka za domaće zabili su Enes Novinić i Sandi Hudorović, a po jednog Toni Kurečki i Antonijo Turkalj.

KARLOVAC – Nogometaši Karlovca 1919 danas su na pomoćnom igralištu Čavlekovog stadiona uvjerljivo pobijedili Ogulin rezultatom 6:0 i očekivano se plasirali u polufinale Kupa za područje Nogometnog saveza Karlovačke županije.

Štefančićeva momčad svih 90 minuta bila je dominantan suparnik i u potpunosti nadigrala Ogulince, koji su se predstavili u vrlo slabom izdanju i niti jednom nisu ozbiljnije zaprijetili domaćim vratima. Domaći su poveli već u 7. minuti preko Enesa Novinića, u 19. je Sandi Hudorović povisio na 2:0, a onda je u završnici poluvremena Karlovac 1919 došao u samo dvije minute do još dva pogotka. U 37. minuti Toni Kurečki je eurogolom povisio na 3:0, a minutu kasnije Antonijo Turkalj je zabio za odlazak na odmor sa 4:0.

U nastavku se Karlovac 1919 zadovoljio visokom prednošću i spustio ritam igre, Ogulinci su i dalje bili potpuno nemoćni, a pogoci su pali u samoj završnici utakmice. U 88. minuti Novinić je svojim drugim golom povisio na 5:0, a konačni rezultat u sudačkoj je nadoknadi postavio svojim drugim pogotkom Hudorović.

Sutra od 14 sati četvrtfinalne dvoboje županijskog Kupa igraju Zrinski Ozalj i Vojnić ’95 te Dobra iz Svetog Petra i Slunj.

Ozaljska Kupa ušla u Prvu B hrvatsku ligu Jug, sljedeće sezone naša županija će imati troje predstavnika u tom rangu