-0C° Duga Resa

2C° Ogulin

-1C° Ozalj

-1C° Slunj

Karlovac 1919 nadigrao Vrapče, prekinuo niz od četiri utakmice bez pobjede, Pamić upisao prvu nakon povratka na ‘plavo-bijelu’ klupu

Pogotke za domaću momčad postigli su Mićunović u 6., Cahani u 38. i Čakarić iz kaznenog udarca u 41. minuti.

Nogometaši Karlovca 1919 večeras su na Čavlekovom stadionu, u odgođenoj utakmici 6. kola Treće hrvatske lige Središte, nadigrali momčad Vrapča rezultatom 3:0.

Nakon četiri kola ‘plavo-bijeli’ su osjetili slast prvenstvene pobjede, a Pamić je ubilježio prvu od povratka na klupu. Zasluženo su domaći uzeli bodove, bili su bolji protivnik, ranim golom su načeli suparnika i onda već so odmora riješili utakmicu, a gosti u 90 minuta nisu stvorili niti jednu pravu priliku.

Pamić je opet malo izmiješao momčad i krenuo u utakmicu s Bogovićem na vratima, Ribarom, Oršolićem, Olmom i Prpićem u zadnjoj liniji, Marinićem, Zavalićem i Mićunovićem u sredini te Cahanijem, Čakarićem i Bagarićem prema naprijed. Nije mogao računati na Pausića, Sušilovića i sina Zvonka, a na klupi je ostavio Knezovića, Mamića i Vratarića. Iz prve prave situacije Karlovac 1919 je poveo. Igrala se 6. minuta, kada je Cahani izborio slobodan udarac na 18 metara od vratiju Vrapča, točno po sredini. Gosti su negodovali i smatrali da je karlovački napadač u trenutku primanja lopte bio u zaleđu, ali zastavica pomoćnog suca ostala je spuštena. Loptu je na mjesto prekršaja namjestio Daniel Mićunović i krasnim udarcem pogodio mrežu nemoćnog Ševerdije za 1:0. Dvije minute kasnije umalo se dogodila repriza opisanog. Ponovo je Cahani izborio slobodni udarac na 18 metara, Mićunović je pucao, lopta je zakačila živi zid i prevarila gostujućeg vratara, ali odbila se zamalo preko grede. U 20. minuti raspoloženi Mićunović sjurio se po desnoj strani u kazneni prostor, ubacio loptu paralelnu s gol-linijom, na drugoj strani prihvatio ju je Bagarić, ali sa samo par metara pogodio je vratnicu. No, u 38. minuti Karlovac 1919 je ipak došao do drugog pogotka. Prpić je oštro ubacio s lijeve strane, a Lion Cahani utrčao na prvu vratnicu i ubacio loptu u mrežu. U 41. minuti pao je i treći pogodak. Čakarić je s 13-14 metara uzdrmao gredu, Marinić glavom pucao odbijenu loptu, Ševerdija nekako uspio obraniti, a u nastavku akcije gosti ruše Bagarića pa sudac Mlinarić iz Siska pokazuje na bijelu točku. Siguran realizator bio je Luka Čakarić za odlazak ‘plavo-bijelih’ na odmor s velikih 3:0.

U 53. minuti Ribar je krasno prošao po desnoj strani i ubacio na drugu vratnicu, tamo je sam bio Mićunović, tukao glavom, ali Ševerdija je upisao obranu. Još bolju priliku imao je Cahani u 64. minuti. Izbačen je iza obrane gostiju, našao se oči u oči sa Ševerdijom, ali pucao je pored vratnice. Tri minute kasnije Kristaj je zamijenio Čakarića, a u 69. minuti Bagarić je opalio prema vratima iskosa s lijeve strane, lopta je pogodila jednog igrača Vrapča i promijenila smjer, ali Ševerdija je uz puno muke ipak uspio spasiti svoju mrežu. U 75. minuti Siljan je ušao umjesto Mićunovića, a pet minuta kasnije Vratarić i Mamić su zamijenili Cahanija i Prpića.

U subotu Karlovac 1919 gostuje u Petrinji kod pretposljednje Mladosti.