3C° Duga Resa

4C° Ogulin

3C° Ozalj

3C° Slunj

Karlovac 1919 odigrao neodlučeno u Zagrebu s Vrapčem, domaćin triput bio u prednosti

Pogotke za ‘plavo-bijele’ postigli su Daniel Marinić u 33., Zvonko Pamić u 73. i Ilija Bagarić u 84. minuti.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Zagrebu, u pripremnoj utakmici, odigrali neodlučeno 3:3 s domaćim trećeligašem Vrapčem.

U utakmici dva podjednaka suparnika, Karlovčani su bili za nijasnu bolji. Diktirali su tempo utakmice, stvarali prilike, a Zagrepčani prijetili protunapadima. Domaćin je triput vodio, ‘plavo-bijeli’ se vraćali, a konačnim remijem vjerojatno nisu bili zadovoljni ni jedan ni drugi trener. Domaći iz razloga što su njegovi nogometaši ispustili čak tri prednosti, a Ćuk zbog tri primljena pogotka, što se karlovačkoj momčadi danas po prvi puta dogodilo u ovom pripremnom razdoblju.

Karlovac 1919 je u utakmicu krenuo s Pausom-Kunštom na vratima, Ribarom, Pausićem, Vratarićem i Vucelićem u zadnjem redu, Dadićem, Marinićem i Mićunovićem u sredini te Bibićem, Čakarićem i Sušilovićem prema naprijed. U prilikama siromašnom prvom dijelu pao je po pogodak na svakoj strani. Zagrepčani su do prednosti došli u 10. minuti, nakon ubačaja iz slobodnog udarca s tridesetak metara na drugu vratnicu, a ‘plavo-bijeli’ su izjednačili u 33. minuti preko Daniela Marinića, koji je ubačaj Mićunovića iz kuta glavom spremio u domaću mrežu.

U nastavak su, umjesto Dadića, Bibića, Pausića, Čakarića, Pausa-Kunšta i Ribara, krenuli Pribanić, Bagarić, Oršolić, Mamić, Bogović i Prpić. Iz kontranapada u 55. minuti domaćin je došao do nove prednosti, a u 60. minuti Ćuk je napravio nove izmjene – umjesto Mićunovića, Vucelića i Marinića ubacio je Pamića, Đopara i Gabrijela Stepinca. U 73. minuti Zvonko Pamić je iskoristio dobar ubačaj Bagarića s desne strane i poravnao na 2:2, a onda su u završnici pala još dva pogotka. U 83. minuti, nakon ubačaja iz kuta, Zagrepčani su još jednom poveli, a samo minutu kasnije Ilija Bagarić postavio je konačnih 3:3.

Novu pripremnu utakmicu Karlovac 1919 će odigrati u subotu u Bjelovaru kod istoimenog domaćina, člana Treće hrvatske lige Sjever.