12C° Duga Resa

14C° Ogulin

12C° Ozalj

Karlovac 1919 ‘pao’ u Strmcu Samoborskom u 90. minuti

Oslabljeni ‘plavo-bijeli’ odlično se borili, ali nisu izdržali do kraja utakmice

Nogometaši Karlovca 1919 u drugoj su uzastopnoj gostujućoj utakmici praznih ruku ostali u samoj završnici dvoboja. Danas su u Strmcu Samoborskom, u susretu 11. kola Četvrte lige Središte, poraženi od domaće Save 2:1.

‘Plavo-bijeli’ su zaigrali bez Konte, Rakocije i Mićunovića, ali svih 90 minuta sjajno su se borili i zaslužili bod. Nažalost, nakon gostovanja u Zagrebu kod vodećih Ponikvi, gdje su poraženi pogotkom u 94. minuti, slično im se dogodilo i danas.

Najbitinije u prvih 45 minuta dogodilo se u samoj završnici. Domaći su dobili diskutabilni kazneni udarac, a Karlovčani ostali bez isključenog Cindrića. Srećom, Sava nije iskoristila najstrožu kaznu pa se na odmor otišlo bez pogodaka. U nastavku su domaći poveli u 56. minuti preko Cerovečkog i imali minimalnu prednost sve do 86. minute, kad je Nikola Vucelić poravnao. U tim trenucima su zbog ozljeda teren napustili iskusni Veselić i Žitko i mlada karlovačka ekipa nije izdržala. Filipović je u 90. minuti uspio zatresti mrežu Demirovića i donijeti Savi sva tri boda.

Jučer je Slunj u Zagrebu poražen od vodećih Ponikvi s 1:0.