19C° Duga Resa

18C° Ogulin

19C° Ozalj

18C° Slunj

Karlovac 1919 se očekivano ‘prošetao’ Cetingradom i plasirao u polufinale županijskog Kupa

Po dva pogotka za ‘plavo-bijele’ postigli su Ukrajinci Matyazh i Medynskyi, a po jednog Siljan i Miščin.

Nogometaši Karlovca 1919 očekivano lako su se plasirali u polufinale Kupa Nogometnog saveza Karlovačke županije.

U današnjem četvrtfinalnom ogledu u Cetingradu slavili su nad domaćim županijskim drugoligašem rezultatom 6:0. Trener Pamić izveo je kombiniranu postavu, u kojoj nije bilo niti jednog igrača koji je u subotu započeo utakmicu u Vrapču, no bez obzira na to ‘plavo-bijeli’ su bili daleko bolji protivnik i pitanje pobjednika riješili u prvih dvadeset minuta. Mrežu domaćina načeo je Siljan već u 3. minuti, sedam minuta kasnije prvi službeni pogodak u karlovačkom dresu zabio je Ukrajinac Matyazh, u 17. minuti u strijelce se upisao Miščin, u 34. minuti prvijenac je upisao i drugi Ukrajinac Medynskyi, a u 42. minuti Matyazh je svojim drugim pogotkom donio odlazak na odmor s 0:5. Pamić je na početku nastavka izvršio svih pet izmjena, a u 54. minuti Medynskyi je svojim drugim golom postavio konačni rezultat.

Još 6. ožujka u polufinale se 4:0 domaćom pobjedom nad Koranom plasirao Ogulin, a preostali četvrtfinalni dvoboji između novigradske Dobre i Vatrogasca te Duge Rese 1929 i Kupe igraju se sljedeće srijede, 13. travnja.

SUPER ZABAVA

Uzbudljiv vikend pred nama: Stiže Vlatko Stefanovski, Duo Hojsak & Novosel, ali i balet iz Rijeke