17C° Ogulin

18C° Ozalj

17C° Slunj

Karlovac 1919 slavio nad Sarajevom, Osječani osigurali plasman u finale turnira

Karlovački ‘plavo-bijeli’ pobijedili su Sarajevo s 2:1 i imaju dobre izglede plasirati se u ogled za 3. mjesto turnira.

Drugog dana 11. Međunarodnog U16 turnira ‘Branko Čavlović Čavlek’ nogometaši Karlovca 1919 pobijedili su Sarajevo, a Osijek je osigurao plasman u finale.

U prijepodnevnom dijelu programa Osječani su u Dugoj Resi uvjerljivo nadigrali austrijski Ried sa 4:0, a karlovački ‘plavo-bijeli’ na pomoćnom su igralištu Čavlekovog stadiona s 2:1 slavili nad Sarajevom. Obzirom su Osječani u međusobnom ogledu 1. kola bili bolji od Karlovca 1919, osigurali su 1. mjesto skupine Kupa i plasman u finale turnira.

U večernjim ogledima skupine Korana branitelj naslova Dinamo je u Dugoj Resi s minimalnih 1:0 bio bolji od reprezentacije hrvatske dijaspore, a istim je rezultatom na Čavlekovom stadionu Slovacko nadigralo Rijeku. U sutrašnjem posljednjem kolu Dinamo, Slovacko i reprezentacija hrvatske dijaspore borit će se za plasman u finale.

Sutra od 10:30 sati na Čavlekovom stadionu se sastaju Osijek i Sarajevo, a na pomoćnom igralištu Karlovac 1919 i austrijski Ried. Od 18 sati u Dugoj Resi igraju Slovacko i reprezentacija hrvatske dijaspore, a na Čavlekovom stadionu Dinamo i Rijeka. Pobjednici skupina igrat će u finalu, a drugoplasirani dvoboj za 3. mjesto.

Mostanjčani nastupili na Prvenstvu veterana HNS-a, u osmini finala na jedanaesterce ispali od domaćina Neretve