3C° Duga Resa

2C° Ogulin

3C° Ozalj

2C° Slunj

Karlovac 1919 u sudačkoj nadoknadi poveo pa primio pogodak i ostao bez domaće pobjede nad momčadi Lučkog

Pogodak za ‘plavo-bijele’ postigao je Roko Prpić u prvoj minuti sudačke nadoknade, na asistenciju Carlosa Olma.

Nogometaši Karlovca 1919 večeras su na Čavlekovom stadionu, u utakmici 12. kola Treće hrvatske lige Središte, odigrali neodlučeno 1:1 s momčadi Lučkog.

U borbenom i izjednačenom dvoboju ‘plavo-bijeli’ su bili bliže pobjedi i ne bi bilo nezasluženo da su osvojili tri boda. Jest da večeras nisu prikazali posebno dobru igru, kao da su bili u grču, ali imali su dvije vratnice i vodstvo u sudačkoj nadoknadi susreta. Međutim, nisu uspjeli sačuvati prednost, primili su pogodak u zadnjim trenucima utakmice pa je novi trener Igor Pamić i dalje bez prvenstvene pobjede otkad je zasjeo na klubu klubu s Korane.

Karlovčki trener nije mogao računati na Pausića i Sušilovića, a dvoboj je započeo s Bogovićem na vratima, Ribarom, Oršolićem, Knezovićem i Vratarićem odostraga, Marinićem, Pamićem i Zavalićem u sredini te Cahanijem, Čakarićem i Bagarićem prema naprijed. I već u 1. minuti Bagarić se našao u dobroj siuaciji pred golom gostiju, ali pucao je ravno u Debijađija. Na isti način završio je i pokušaj Ribara u 10. minuti, a u 13. je Zavalić oduzeo loptu obrani Lučkog i pucao iskosa s lijeve strane pored vratnice. U 26. minuti, nakon brze kontre, zaprijetili su gosti, ali udarac Marinića išao je ravno u Bogovića. Karlovac 1919 je vrlo blizu pogotka u 32. minuti. Na ubačaj s lijeve strane lijepo je skočio Pamić i tukao glavom, ali vratnica spašava Debijađija. Minutu kasnije, nakon ubačaja Bagarića, Cahani je glavom pucao ravno u gostujućeg vratara, a u 34. minuti Bagarić je morao napustiti igru zbog ozljede glave zadobivene u jednom sudaru s gostima pa ga je zamijenio Mićunović. U pretposljednjoj minuti prvog dijela Pamić je na brzinu izveo jedan slobodan udarac i gurnuo u priliku Zavalića, ali ovaj je pucao ravno u Debijađija.

Na početku nastavka bilježimo neprecizan udarac Mićunovića, koji je u 49. minuti mogao domaćima donijeti prednost. Ribar je ubacio s desne strane, Cahani vratio do Mićunovića, a ovaj s ruba kaznenog prostora uzdrmao vratnicu. U 58. minuti Olmo i Kristaj ušli su umjesto Pamića i Cahanija, a u 67. snažno je Marinić opalio prema golu gostiju, ali lopta je očešala jednog obrambenog igrača i skrenula u korner. Deset minuta kasnije Pamić umjesto Čakarića i Zavalića ubacuje Mamića i Prpića. U 88. minuti Mamić je blokiran u dobroj situaciji pred golom Lučkog, a minutu kasnije Knezović čisti opasan ubačaj pred vrata Bogovića. I onda u prvoj minuti sudačke nadoknade ‘plavo-bijeli’ stižu do vodstva. Olmo je na jednu izbijenu loptu u gostujuću polovicu stigao prije istrčalog vratara Debijađija, gurnuo je za natrčalog Roka Prpića, koji je pogodio praznu mrežu za 1:0. Činilo se da će domaći ipak do sva tri boda, no u četvrtoj minuti nadoknade karlovačka obrana je odbila jedan ubačaj gostiju na dvadesetak metara, a tamo se našao Josip Marinić, koji je snažnim i preciznim udarcem pogodio mrežu nemoćnog Bogovića za konačnih 1:1.

U srijedu od 17 sati Karlovac 1919 na Čavlekovom stadionu, u odgođenoj utakmici 6. kola, dočekuje momčad Vrapča.