1C° Ogulin

-0C° Ozalj

-1C° Slunj

Karlovac II minimalno poražen u Puli, momčad Dubovca-Gaze praznih ruku iz Gospića

Relja Kojčin bio je najbolji strijelac Karlovca II s 8 pogodaka, a Luka Kordić postigao je 9 golova u porazu Dubovca-Gaze.

Rukometaši Karlovca II i Dubovca-Gaze ubilježili su gostujuće poraze u jučerašnjim utakmicama 4. kola Druge hrvatske lige Zapad.

Mlada momčad trenera Miodraga Višnića izgubila je u Puli od domaće Verude rezultatom 29:28. Prvo poluvrijeme odigrala je pomalo preplašeno pa je domaćin stvorio razliku, no u nastavku je bila puno bolja, vrlo borbena i umalo stigla do pozitivnog rezultata.

Puljani su prvih 30 minuta riješili u svoju korist rezultatom 16:10, a Karlovac II je u 41. minuti pogotkom Hreljca smanjio na -3 (20:17). Tri do četiri pogotka prednosti držali su domaći sve do 52. minute, kada je Hreljac zabio za 26:24. U 57. minuti pogotkom Kojčina Karlovčani stižu na 27:26, minutu kasnije su, nakon gola Benića, ponovo na -1 (28:27), no Puljani su na ulasku u posljednju minutu realizirali napad za 29:27 pa je karlovačkim rukometašima preostalo vremena samo ublažiti poraz.

Relja Kojčin je s 8 pogodaka bio prvi strijelac karlovačke momčadi, Benić i Lemić su dali po 4, Balen, Debelić i Hreljac po 3, a Velimirović, Katavić i Šalković po 1 gol.

‘Žutima’ opet realizacija nije bila na pravoj razini

Momčad Dubovca-Gaze u Gospiću je poražena od istoimenog domaćina rezultatom 32:26. Prezelju su nedostajali Marić, braća Belavić, Rozgaj i Vrgoč, ekipa je sve u svemu odigrala solidno, ali realizacija ponovo nije bila na pravoj razini.

Domaćin se u 15. minuti odvojio na +4 (7:3), ponajprije zato što su Karlovčani u tom razdoblju utakmice ubilježili dosta promašaja. Imali su Gospićani u 24. minuti i +7 (13:6), no u završnici prvog dijela Prezeljevi su rukometaši uspjeli smanjiti na 15:11. Početkom nastavka domaćin je vodstvo ponovo podigao na +6, a Karlovčani su eventualnu priliku za preokret propustili oko 40. minute. Bili su tada na -3 (21:18) i imali napad, no pogodili su vratnicu, a domaćin je u kontri zabio za +4, a nakon isključenja Boljkovca i za +5. U 53. minuti Gospićani su došli i do 9 pogodaka prednosti (28:20) i bez problema utakmicu priveli kraju.

Prvi strijelac karlovačke ekipe bio je Luka Kordić s 9 pogodaka, Ćelić, Boljkovac i Cvitanović su dali po 3, Luketić, Mandić i Delač po 2, a Horvat 1 gol.

Momčad Ogulina u ovom je kolu bila slobodna.

Nakon nepotpunog 4. kola Ogulin je na 3, mjestu sa 4 boda, Karlovac II peti s 2, a Dubovac-Gaza posljednjeplasirana bez bodova. U sljedećem kolu Ogulinci dočekuju 28. april, Karlovac II momčad Rovinja, a ekipa Dubovca-Gaze domaćin je Verudi.

NOVE PROMJENE

Stolnotenisačice, kuglačice i kuglači ipak prekidaju natjecanje, Ministarstvo ih svrstalo među individualne sportove