7C° Duga Resa

6C° Ogulin

6C° Ozalj

6C° Slunj

Karlovac II na svom parketu nadigrao riječki Trsat i došao do treće prvenstvene pobjede

Najbolji strijelac utakmice bio je Jure Stipetić sa 7 pogodaka.

Do treće ovosezonske pobjede u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad došli su rukometaši Karlovca II večeras u Sportskoj dvorani. U utakmici 8. kola, pretposljednjeg u jesenskom dijelu sezone, nadigrali su momčad Trsata rezultatom 34:32.

Brzom, borbenom i angažiranom igrom mlada ekipa trenera Višnića nadigrala je fizički moćnije i iskusnije, ali ‘teretne’ goste. Nakon 15 minuta vrlo izjednačene igre u prvom dijelu, serijom 4:0 Karlovčani su se odvojili na 13:10 i odnijeli na odmor +5 (19:14). S vrlo dobrom i pokretljivom igrom u oba pravca nastavili su i u prvoj polovici drugog poluvremena. U 41. minuti su poveli 25:16 i činilo se da su u potpunosti prelomili susret u svoju korist. Međutim, uslijedio je veliki pad ritma, što su Riječani iskoristili i početkom 56. minute smanjili na 32:29. Srećom, na isteku iste minute Šalković je postigao vrlo važan pogodak za +4, kojim su mladi Karlovčani ipak ‘slomili’ otpor gostiju i na koncu došli do oba boda.

Jure Stipetić bio je najbolji strijelac utakmice sa 7 pogodaka, Balen, Benić i Debelić su dali po 5, Grčić, Horvat i Šalković po 3, Dujmić 2, a Opat 1 gol.

Jučer su Ogulinci u derbiju kola pobijedili vodeću Arenu-Pulu 26:25, a momčad Dubovca-Gaze ubilježila je domaću pobjedu nad Bujama 53 rezultatom 31:28. Nakon 8. kola Ogulin je drugi s 12 bodova, dva manje od vodećih Puljana, Dubovac-Gaza treća s 10, a Karlovac II na 6. mjestu ljestvice sa 6 bodova, ali i dvije utakmice manje. U posljednjem jesenskom kolu Ogulinci gostuju u Bujama, ‘crno-žuti’ kod momčadi Selca, a Karlovac II u Kašteliru.