17C° Duga Resa

19C° Ogulin

17C° Ozalj

17C° Slunj

Gledatelji su je najviše zavoljeli u filovima o Bridget Jones, ulozi za koju se morala udebljati nekoliko kilograma. Zbog lošeg psihičkog stanja u jednom je periodu jednostavno pobjegla od reflektora i kamera Zellweger ima dva Oscara, a konobarila je da bi preživjela Svjetska antidopinška agencija (WADA) ublažit će od sljedeće godine kazne za sportaše koji će biti pozitivni na testiranju na "rekreacijske droge" izvan natjecanja. Prema dosadašnjem pravilniku, svaki pozitivan dopinški nalaz povlačio je dvogodišnju zabranu nastupa, no iz WADA-e su objavili kako će oni sportaši koji budu pozitivni na supstance koje ne pridonose ostvarivanju boljeg rezultata od 1. siječnja biti suspendirani sa samo mjesec dana ukoliko pristanu na rehabilitacijski tretman, odnosno tri mjeseca bez tog tretmana. Kao razlog ublažavanju kazni za sportaše koji koriste "rekreacijske droge" navodi se želja da se pojača fokus na prave varalice. Nema dugih suspenzija: Manje kazne za 'rekreacijske droge' Zemlja bi mogla imati koristi od eksplozije kroz različite donacije od brojne dijaspore i humanitarnih organizacija koje bi mogle ponovno ojačati nacionalnu valutu i privući investitore Eksplozija je Libanon bacila na koljena i stvorila priliku da se elita obogati, a narod osiromaši Nije bilo iznenađenja ni u posljednje dvije utakmice osmine finala EL. Na domaćim su terenima prolazak osigurali Basel protiv Eintrachta (1-0), kao i Wolvesi protiv Olympiacosa (1-0) te ušli u četvrtfinale Ispala još tri Hrvata: Wolvese je 'spasio' VAR, Basel prošao dalje

Karlovac II pobijedio Verudu i osvojio prve ovosezonske bodove

Najefikasniji u domaćoj ekipi bio je Dario Magdić sa 7 pogodaka.

KARLOVAC – Rukometaši Karlovca II večeras su u dvorani Osnovne škole Grabrik došli do prvih ovosezonskih bodova u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad. U utakmici 13. kola pobijedili su momčad Verude iz Pule rezultatom 29:28.

Mlada Požegina momčad odigrala je dobro prvo poluvrijeme, pogotovo u obrani, i stekla prednost. U nastavku je umalo, kao i mnogo puta ove sezone, platila danak neiskustvu i prokockala dobivenu utakmicu, ali, srećom, gosti, iako bitno iskusniji, nisu momčad od prevelike kondicije i trkačke moći pa greške mlade karlovačke ekipe u završnici susreta nisu iskoristili. Imali su Karlovčani u nekim trenucima i malo sreće, ali obzirom im je u par navrata ove sezone okrenula leđa, ovog puta ih je nagradila za trud i zalaganje.

Puljani su imali tri vodstva na samom početku susreta (2:1, 3:2 i 4:3), a od trenutka kada je Magdić u 11. minuti iz kontre zabio za 5:4, Karlovac II nije više ispuštao prednost. U 23. minuti domaći su imali +4 (11:7), nakon toga i 12:8, a gosti su smanjili na 12:10. Pogocima Magdića i Bosiljevca Karlovčani su ponovo otišli na +4 (14:10), nisu iskoristili napad za pet razlike, a nakon smanjenja Puljana zapucali su i sedmerac pa se na odmor otišlo sa 14:11.

Odmah početkom nastavka domaći zabijaju za 15:11 pa ponovo ne koriste napad za plus pet. Gosti se serijom 3:0 primiču na 15:14, ali Ćelić s dva pogotka domaće ponovo odmiče na +3 (17:14). U 47. minuti golom Bajca Karlovac II zadnji puta ima +4 (24:20), a onda u posljednjih sedam minuta kreće drama. Požegina momčad kod 26:23 prvo ne zabija sedmerac, a onda ne koristi i napad za +4. U 55. minuti Bosiljevac zabija za 27:24, ali Puljani s dva uzastopna pogotka smanjuju na 27:26. Cindrić u 57. minuti pogađa za 28:26, a gosti odmah smanjuju. Minutu kasnije Cindrić novim pogotkom odvodi Karlovac II na 29:27, domaći se uspijevaju obraniti i kreću u napad za potvrdu pobjede. Međutim, Ćelićevo dodavanje Puljani su presjekli i u protunapadu smanjili na 29:28, a Cindrić zarađuje treće isključenje. Karlovčani kreću bez vratara u napad šest na šest, a 31 sekundu prije kraja Bosiljevac iznuđuje isključenje gostiju, ali zbog neprilične reakcije na napravljeni prekršaj i sam dobiva dvije minute kazne. Srećom, domaći su uspjeli do kraja sačuvati loptu i doći do prvih ovosezonskih bodova.

Dario Magdić sa 7 pogodaka bio je najbolji strijelac karlovačke ekipe, Bosiljevac je dao 5, Ćelić i Cindrić po 4, Balen 3, Bajac i Hreljac po 2, a Boka i Baršić po 1 gol.

Nakon kompletiranog 13. kola momčad Dubovca-Gaze je četvrta s 10, Ogulin šesti s 8, a Karlovac II se popeo na pretposljednje 7. mjesto s 2 boda. U sljedećem kolu Dubovac-Gaza gostuje kod Verude, Ogulin kod 28. aprila, a Karlovac II putuje u Rovinj. Međutim, vrlo je upitno hoće li se navedene utakmice igrati nadolazećeg vikenda zbog situacije s koronavirusom.

Karlovac 1919 službeno predstavio novopridošle igrače i nove unikatne dresove za trećeligašku sezonu