-1C° Duga Resa

-3C° Ogulin

-2C° Ozalj

-2C° Slunj

Karlovac II tijesno izgubio u Gospiću od lidera lige, Ogulin upisao vrlo uvjerljiv domaći poraz od Mornara

Karlo Benić s 8 pogodaka bio je najefikasniji igrač utakmice u Gospiću.

Naši županijski predstavnici doživjeli su poraze u jučerašnjim i današnjim utakmicama 8. kola Druge hrvatske lige Zapad, pretposljednjeg u jesenskom dijelu sezone. Karlovac II je tijesno izgubio u Gospiću kod vodećeg domaćina, a Ogulin uvjerljivo kod kuće od Mornara.

Karlovac II je večeras u Gospiću odigrao jako dobru utakmicu i tijesno izgubio od vodećeg domaćina rezultatom 31:30. U 17. minuti domaći su se odvojili na 8:5, u 23. su imali i +4 (12:8), ali Karlovčani su do poluvremena smanjili na 15:14. Serijom 4:0 početkom nastavka mladi Višnićevi rukometaši preokrenuli su na 18:15, ali Gospićani su odmah uzvratili sa 6:1 i vraćanjem prednosti (21:19). Još u tri navrata Karlovčani su imali minimalno vodstvo, zadnje u 47. minuti (25:24), no tada su domaći s tri uzastopna pogotka preokrenuli na 27:25 i uspjeli stečeno vodstvo održati do kraja susreta. Karlo Benić s 8 pogodaka bio je najefikasniji u karlovačkom sastavu, Opat je dao 6, Balen i Grčić po 5, Raužan i Kojčin po 2, a Dujmić i Kovačić po 1 gol.

Ogulin je sinoć na svom parketu uvjerljivo poražen od Mornara iz Dramlja-Crikvenice rezultatom 40:25. Gosti su već nakon deset minuta igre poveli 7:3. Domaći su se još koliko-toliko držali dvadesetak minuta, no onda su posustali pa su ‘mornari’ do poluvremena napravili +9 (21:12). Ništa bolje Ogulinci nisu odigrali niti nastavak, pogotovo u obrani. Gosti su bez problema održavali visoko vodstvo, imali su u dva navrata i 18 golova prednosti te zasluženo došli do pobjede. Antonio Drašković predvodio je domaće strijelce s 9 pogodaka, Cipek je dao 5, Denis Stipetić i Vučić po 3, a Alen Stipetić i Matijašić po 1 gol.

Momčad Dubovca-Gaze je još u petak uvjerljivo u Puli slavila nad Verudom rezultatom 46:31.

‘Plavo-bijeli’ u nedjelju putuju na pripreme u Medulin, nastupit će na tamošnjem međunarodnom turniru