27C° Slunj

Sport MALI NOGOMET Podijeli

Karlovačka ekipa Adria IPTV pobjednik Memorijala Hrvoja Zebića Tovara u Rečici

Najboljim igračem turnira proglašen je Roko Prpić iz pobjedničke momčadi.

REČICA – Karlovačka ekipa Adria IPTV pobjednik je tradicionalnog malonogometnog turnira ‘Rečica 2020. – 11. Memorijal Hrvoje Zebić Tovar’ održanog u nedjelju u Rečici u organizaciji Nogometnog kluba Mladost.

Ove godine na turniru je nastupila čak 21 momčad, što je najveći broj u posljednjih 11 godina od kada natjecanje ima memorijalni karakter. Ekipe su stigle iz svih dijelova Karlovačke županije, a nekoliko njih i iz susjedne Zagrebačke županije.

U polufinalnim susretima Adria IPTV je nakon deveteraca s 3:1 slavila nad Lim gradnjom (u regularnom vremenu bilo je 1:1), dok je Caffe bar Centar s 3:2 pobijedio Staklo Franjić Inspekt. U finalnom dvoboju karlovačka ekipa Adria IPTV je s 1:0 nadigrala Caffe bar Centar iz Lasnije, a u susretu za 3. mjesto ekipa Staklo Franjić Inspekt je nakon deveteraca s 2:1 slavila nad Lim gradnjom.

Najboljim igračem turnira proglašen je Roko Prpić iz pobjedničke ekipe, najboljim vratarom Filip Crnolatec iz drugoplasirane, dok je najbolji strijelac bio Mateo Matuzić iz momčadi Staklo Franjić Inspekt.