Radio Mrežnica
BIJELA SUBOTA Podijeli

Karlovačka Zimska služba u pogonu, ekipe na terenu

Ovlašteni predstavnici stanara sol za posipavanje mogu preuzeti u Zelenilu

Iako je u Karlovcu par centimetara snijega, ekipe Zimske službe su na terenu i uklanjaju snijeg po prioritetima.
Prometnice su, podsjetimo, posipavali od sinoć do jutros u 6 sati pa su ceste, premda je sniježiti počelo poslije 4 sata, do 7.30 sati bile „crne“, ekipe Zelenila, Čistoće i Cesta Karlovac su na terenu te strojevima i ručno uklanjaju snijeg s prometnica i nogostupa.
Sve sudionike u prometu Stožer Zimske službe poziva na oprez, a vozače podsjeća na obvezu korištenja zimske opreme dok traju zimski uvjeti.

Također, vlasnike poslovnih i stambenih prostora podsjeća na obvezu uklanjanja snijega oko svojih objekata.
Predstavnici gradskih četvrti i mjesnih odbora, odnosno, ovlašteni predstavnici stanara sol za posipavanje mogu preuzeti u Zelenilu.
Stožer Zimske službe sve sudionike u prometu poziva na oprez i strpljenje i podsjeća na obavezno korištenje zimske opreme u zimskim uvjetima na cestama.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više