13C° Ogulin

11C° Ozalj

11C° Slunj

Karlovačke odbojkašice u Zagrebu odigrale 2:2 u setovima s Mladosti II

Obzirom se susret odužio, treneri su dogovorili da se neće igrati odlučujući peti set.

Odbojkašice Karlovca večeras su u Domu odbojke u Zagrebu, u prijateljskoj utakmici, odigrale 2:2 u setovima s domaćom Mladosti II.

U vrlo dobrom susretu Karlovčanke su u sva četiri odigrana seta prikazale kvalitetnu igru i pokazale da se ravnopravno mogu nositi sa Zagrepčankama, od kojih su prijašnjih godina redovito uvjerljivo gubile, pogotovo na gostovanjima. Iako su prva dva seta otišla na domaću stranu (28:26 i 25:19), ekipa trenera Zeca u oba je vodila gotovo do same završnice. Međutim, u završnicama oba spomenuta seta Karlovčanke nisu bile maksimalno koncentrirane, a kvalitetna ekipa poput Mladosti II takve stvari ne prašta. Domaće su iskoristile svaku i najmanju neodlučnost u karlovačkim redovima, napravile preokrete i došle do 2:0.

Gubitak setova nije pokolebao karlovačke odbojkašice, koje su nastavak susreta odigrale jednako dobro. Imale su pravi ritam igre, bile agresivne i borbene, a nagrada za takvu igru stigla je kroz dobivena sljedeća dva seta (25:22 i 25:23) i poravnanje na 2:2. Obzirom se susret prilično odužio, treneri su dogovorili da neće igrati odlučujući peti set pa je susret završen rezultatom 2:2 u setovima.

Sljedeću provjeru karlovačke će odbojkašice imati 26. rujna na domaćem terenu protiv zagrebačkog Don Bosca, a 30. rujna u goste bi im trebao doći i superligaš Rijeka.

Vodeća Duga Resa 1929 ‘prošetala’ Turnjem, Croatia ’78 odnijela bodove iz Malog Erjavca