13C° Ogulin

13C° Ozalj

13C° Slunj

Karlovački odbojkaši poraženi u Sisku od Quirina

Najjači otpor pružili su domaćinu u prvom setu, u kojem su vodili 13:8 pa ga izgubili s 25:17.

Odbojkaši Karlovca večeras su u Sisku ubilježili svoj dvanaesti ovosezonski poraz u Drugoj nacionalnoj ligi Centar. U utakmici 15. kola izgubili su od domaće momčadi Quirina rezultatom 3:0 u setovima.

Nakon početnog 3:0 vodstva Siščana u prvom setu, mladi su Karlovčani preokrenuli na 6:4. Vrlo dobro su se držali do 13:8, kada domaći serijom 9:1 preokreću na 17:14 i osvajaju set s 25:17. Bila je to najbolja dionica igre karlovačkog sastava, koji u nastavku utakmice više nije uspijevao parirati domaćinu. Drugi set Siščani su otvorili s 8:1, ubrzo se odvojili na 14:3 i uvjerljivo ga dobili s 25:10. A u trećem su, kod vodstva 5:3, serijom 10:1 odmakli na 15:4 i priveli utakmicu kraju s 25:14.

Nakon 15. kola Karlovac je i dalje na posljednjem 9. mjestu ljestvice s 2 boda, a u sljedećem kolu dočekuje sedmoplasiranu Petrinju.