8C° Ozalj

8C° Slunj

Sport KICKBOXING Podijeli

Karlovačkim ‘tigrovima’ srebro i dvije bronce na Europskom kupu u Italiji

Najuspješnija je bila Lara Mihalić u kategoriji starijih kadetkinja do 60 kg osvojivši srebrno odličje.

Borci Kickboxing kluba Tigar iz Karlovca osvojili su srebrnu i dvije brončane medalje na Europskom kupu održanom u nedjelju u talijanskoj Veneciji.

Najuspješnija predstavnica karlovačkog kluba bila je Lara Mihalić, koja je u kategoriji starijih kadetkinja do 60 kg upisala dvije efektne pobjede i poraz u finalu te se okitila srebrnom medaljom. Bronce su pripale Roki Puljak u kategoriji starijih kadetkinja do 60 kg, također s dvije pobjede, te Frani Matešiću u kategoriji djece do 36 kg bez pobjede.

Margareta Mušnjak, Lara Kirin i Ana Pranjić poražene su u kvalifikacijskim borbama.

Na natjecanju je nastupilo 1.430 boraca iz 22 države.

STRELJAŠTVO

Dugorešani drugoplasirani u 1. kolu Prve A hrvatske lige u zračnoj pušci, ‘policajci’ zauzeli 3. mjesto u zračnom pištolju