3C° Duga Resa

2C° Ogulin

3C° Ozalj

2C° Slunj

Karlovčani odigrali najslabiju utakmicu u dosadašnjem dijelu prvenstva i upisali uvjerljiv poraz u Velikoj Gorici

Naši su rukometaši podbacili u svim segmentima igre, posebno u obrani, a imali su i previše promašaja i tehničkih pogrešaka.

Rukometaši Karlovca večeras su u Velikoj Gorici, u utakmici 7. kola Paket24 Premijer lige, uvjerljivo poraženi od domaće momčadi Gorice rezultatom 35:24.

Trenerica Tatjana Rašić i Ivan Rukavina najavili su na konferenciji za medije da na ovo gostovanje putuju potpuno rastrećeni pa ćemo se malo našaliti i napisati, nakon pogleda na konačni rezultat, da su večerašnju utakmicu ipak odigrali malo previše rasterećeno. Jer bila je to definitivno najlošija predstava karlovačkih rukometaša u dosadašnjem dijelu prvenstva, s previše promašaja, tehničkih grešaka i vrlo slabom igrom u obrani. Raspoloženi domaćin zasluženo je uzeo bodove, Karlovčani su kolektivno podbacili, ali razloga za brigu nema jer omjer od četiri pobjede i tri poraza nakon prvog kruga osnovnog dijela sezone je i dalje više nego dobar.

Nakon pogotka za pogotkom u prvih pet minuta i rezultata 3:2 za domaće, Karlovčani ne koriste sljedeća četiri napada pa Velikogoričani serijom 4:0 odlaze na 7:2. Pet pogodaka viška domaći imaju i u 20. minuti, a onda upisuju još jednu seriju (5:1), dižu prednost na 18:9 i odlaze na odmor sa stečenih +9 (20:11). S nova tri pogotka početkom nastavka Velikogoričani odlaze na velikih +12 (23:11) i praktički rješavaju pitanje pobjednika. Imali su domaći i 13 golova viška u 44. minuti (28:15), Karlovčani su početkom 51. smanjili na 29:20, a onda su Velikogoričani u završnici ponovo podigli prednost na konačnih +11.

Domagoj Smojver je s 5 pogodaka bio najefikasniji u karlovačkom sastavu, brat Dominik dao je 4, Horvat i Hrvojević po 3, Bosiljevac i Magdić po 2, a Capan, Crnković, Bačić, Mrljak i Rukavina po 1 gol. Prezelj je upisao 5, Radočaj 3, a Domjančić niti jednu obranu.

Nakon 7. kola, posljednjeg u prvom krugu osnovnog dijela sezone, Karlovac je pao na 3. mjesto s 8 bodova, koliko imaju i drugoplasirana Gorica i četvrtoplasirana Dubrava, a u sljedećem kolu gostuje kod šestoplasiranog Poreča.