23C° Ogulin

24C° Ozalj

25C° Slunj

Karlovčani otvorili nastavak sezone domaćim porazom od Čazme

U drugom i trećem setu domaći su igrači napravili nekoliko serija poena i primorali goste na maksimalni angažman

KARLOVAC – Odbojkaši Karlovca večeras su u Sportskoj dvorani, u utakmici 10. kola Druge nacionalne lige Centar, prvog u proljetnom dijelu sezone, poraženi od momčadi Čazme s 3:0 u setovima.

Mladi su Karlovčani pružili solidan otpor iskusnijim i fizički jačim suparnicima, ali ne dovoljan da bi ulovili set. U drugom i trećem imali su nekoliko lijepih serija poena kojima su ‘pritisnuli’ goste i primorali ih da odigraju maksimalno ozbiljno kako bi došli do pobjede.

U prvom setu Čazmanci su se odmah odvojili na 8:2, nakon toga i na 17:5 i bez problema došli do početnog vodstva (25:11). U drugom su gosti poveli 16:8, a onda su Karlovčani serijom 6:2 smanjili na 18:14. Međutim, uslijedila je serija Čazme od 7 uzastopnih poena i osvajanje seta s 25:14. Gosti su i u trećem poveli 10:2, nakon čega su domaći odbojkaši smanjili na 12:9. Čazmanci su ponovo pobjegli na 17:10, a Karlovčani se približili na 18:15 i 19:16. I onda gosti uzimaju 6 poena u nizu i s 25:16 završavaju susret.

Nakon 10. kola Karlovac je ostao na posljednjem 9. mjestu s 2 boda, a u sljedećem kolu gostuje u Velikoj Gorici kod momčadi Gorice.