-2C° Duga Resa

-3C° Ogulin

-2C° Ozalj

-3C° Slunj

Karlovčani pobjedom u Labinu došli na korak do naslova jesenskih prvaka, sjajni Bačić zabio čak 14 pogodaka

Ivan Bačić bio je najbolji strijelac utakmice sa 14 pogodaka, realizirao je svih 8 dosuđenih sedmeraca.

Večerašnjom pobjedom u Labinu nad domaćom momčadi Rudara Adria Oila rezultatom 33:28, rukometaši Karlovca došli su na korak do osvajanja naslova jesenskih prvaka Prve hrvatske lige Jug.

Domaćin je u utakmicu ušao bez ikakvog pritiska jer igrao je protiv vodeće momčadi lige i u takvom izdanju dao je maksimum od sebe. Naši su odigrali dobro, imali cijelo vrijeme susret pod kontrolom i zasluženo došli do bodova. Nedostajala je večeras malo veća podrška vratara, uz koju bi rezultat vjerojatno na koncu bio i uvjerljiviji, ali kvaliteta je bila na strani karlovačke momčadi i pretočena je u nova dva boda. Trenerica Rašić u sastavu nije imala Horvata i Crnkovića, a mali je problem u obrambenoj fazi igre stvorilo rano drugo isključenje Dominika Smojvera, no Frketić ga je vrlo dobro zamijenio. Treba svakako izdvojiti i sjajnu partiju Ivana Bačića, koji je postigao 14 pogodaka, uz svih 8 realiziranih sedmeraca.

Domaći su u 16. minuti, na krilima te neopterećene igre, poveli 7:5, ali Karlovčani su odgovorili serijom 4:0 i preokrenuli na 9:7. U četiri navrata nakon toga rezultat je bio izjednačen, a onda su naši rukometaši ipak u završnici poluvremena bili bolji i odnijeli na odmor +2 (15:13). U 41. minuti raspoloženi Bačić diže prednost Karlovca na 21:17, a šest minuta kasnije naši imaju +5 (25:20) i lagano prelamaju susret u svoju korist. Do kraja susreta čvrsto su držali stečeno vodstvo i zasluženo osvojili oba boda.

Kao što smo napisali, prvo ime susreta bio je Ivan Bačić sa 14 pogodaka, Domagoj Smojver je dao 4, Capan, Mrljak, Rukavina i Dominik Smojver po 3, a Balen, Hrvojević i Jure Stipetić po 1 gol. Kajba i Loparac su imali po 3 obrane.

Uoči posljednjeg jesenskog kola Karlovac je ostao na vrhu ljestvice s 18 bodova, dva više od Buzeta. U utorak od 19 sati u Sportskoj dvorani igra finale Kupa regije Zapad sa Zametom, a u posljednjem jesenskom kolu dočekuje momčad Rovinja.