Radio Mrežnica
Podijeli

Karlovčani porazom otvorili Superligu

Momčad trenera Domagoja Perušića odlično je ušla u utakmicu i jako dobro odigrala prvi set – dobila ga je s 25:20 i sve je upućivalo da bi ovaj susret mogao otići na stranu Karlovčana, kao i dva koja su ove dvije momčadi odigrale na pripremnim turnirima uoči sezone. Nažalost, već u drugom setu dogodio se veliki pad u igri domaćih, koji su Siščani znali iskoristiti i s uvjerljivih 25:11 poravnali. Treći i četvrti set karlovački su odbojkaši ponovo odigrali vrlo dobro, no napravili su previše tehničkih pogrešaka, pogotovo na servisu, da bi ih dobili. Oba su pripala gostima s 25:23 i 25:21, koji su tako odnijeli sva tri boda iz Karlovca.

U sljedećem kolu Karlovac gostuje u Zagrebu kod Mladosti.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više