-1C° Ogulin

-2C° Ozalj

-2C° Slunj

Karlovčani rutinski nadigrali Arenu-Pulu i vratili se na pobjedničke staze

Bačić, Mrljak, Rukavina i Dominik Smojver s po 4 pogotka bili su najefikasniji u domaćem sastavu, a istaknuo se i vratar Kajba sa 16 obrana.

Rukometaši Karlovca, nakon prošlotjednog poraza u Zadru, prvog prvenstvenog, uspješno su se vratili na pobjedničke staze. Večeras su u Sportskoj dvorani, u utakmici 9. kola Prve hrvatske lige Jug uvjerljivo su nadigrali momčad Arene-Pule rezultatom 29:19.

Iako trenerica Rašić večeras nije mogla računati na ozlijeđenog Horvata i suspendiranog Domagoja Smojvera, koji je zaradio jednu utakmicu ‘hlađenja’ zbog verbalnog napada na suce nakon dvoboja u Zadru, razlika u kvaliteti bila je prevelika u domaću korist da bi Puljani mogli Karlovčanima nanijeti bilo kakvu štetu. Domaći su od prve minute imali utakmicu pod kontrolom, a nakon što su početkom nastavka napravili osjetniju prednost, minutažu su dobili i igrači s klupe.

Karlovac je odlično ušao u utakmicu i početkom 11. minute poveo 7:2, ali onda je malo stao, što su gosti iskoristili i u 20. minuti smanjili na 9:8. No, to približavanje Puljana bilo je vrlo kratkog vijeka. Kod 10:9 domaći su ponovo dodali gasa i serijom 6:0 otišli na odmor s +7 (16:9). S nova dva pogotka početkom nastavka digli su prednost na 18:9 i u tom trenutku trenerica Rašić počela je s rotacijom momčadi, ključne igrače posjela na klupu, a uvela mlade snage, koje su bez problema održavale uvjerljivo vodstvo i mirno utakmicu priveli kraju.

Ivan Bačić, Patrik Mrljak, Ivan Rukavina i Dominik Smojver su s po 4 pogotka bili najefikasniji u domaćem sastavu, Capan i Benić su dali po 3, Hrvojević, Jure Stipetić i David Stipetić po 2, a Balen 1 gol. Kajba je sakupio 16 obrana.

Karlovac će nakon 9. kola ostati na vrhu ljestvice sa 16 bodova, a u sljedećem kolu, pretposljednjem u jesenskom dijelu sezone, gostuje u Labinu kod momčadi Rudara Adria Oila.