Skini našu aplikaciju

Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    18C° Karlovac

  • weather-image

    18C° Duga Resa

  • weather-image

    18C° Ogulin

  • weather-image

    18C° Ozalj

  • weather-image

    17C° Slunj

Sport GIMNASTIKA Podijeli

Karlovčanima 17 medalja i 9 ekipnih naslova na natjecanju 2. kola Kupa regije Zapad

Pojedinačne zlatne medalje osvojili su Aaron Funtek, Filip Krznar, Petar Sinčić, Mona Šarinić i Ana Magdalena Fabijanić.

KARLOVAC – Sedamnaest medalja i devet ekipnih naslova osvojili su gimnastičari karlovačkog Sokola na natjecanju 2. kola Kupa regije Zapad u ženskoj i muškoj sportskoj gimnastici, kojeg je karlovački klub u subotu organizirao u dvorani Sokolskog doma.

U muškoj sportskoj gimnastici Karlovčani su izborili šest odličja i tri ekipna naslova. U kategoriji U-dječaci prva tri mjesta osvojili su Aaron Funtek, Filip Blašković i Matej Štanjer (nastupilo 4 natjecatelja), a u kategoriji U-mlađi kadeti Fran Šančić osvojio je srebrnu medalju (7 natjecatelja). Zlatne medalje osvojili su Filip Krznar u kategoriji C-kadeti (8 natjecatelja) i Petar Sinčić u kategoriji C-juniori (3 natjecatelja). Ekipe U-dječaci (Aaron Funtek, Filip Blašković, Matej Štanjer, Nikola Omor), U-mlađi kadeti (Fran Šančić, Patrik Rajković, Leon Mikulić, Marin Makarun) i C-kadeti (Filip Krznar, Kruno Polak, Leon Dejanović, Vito Radaković, Andrija Crkvenac, Karlo Klarić) osvojile su ekipne naslove, ali treba naglasiti da nisu imali konkurencije.

Još uspješnije su bile natjecateljice karlovačkog kluba, koje su se okitile s jedanaest medalja i šest ekipnih naslova. U kategoriji B-mlađe juniorke Nera Đurić osvojila je srebro (10 natjecateljica), u kategoriji B-juniorki Mona Šarinić bila je zlatna, Doroteja Šegavić srebrna, a Matea Šegavić brončana (3 natjecateljice), u kategoriji B-seniorki Ana Magdalena Fabijanić osvojila je zlatnu medalju , a Karla Šibenik srebrnu (2 natjecateljice), u kategoriji C-mlađe kadetkinje Nadja Kranjc osvojila je srebro, a Ema Starešinčić broncu (6 natjecateljica), u kategoriji C-mlađe juniorke Lara Đurić osvojila je srebro (17 natjecateljica), kao i Jana Gabi Kasunić u kategoriji juniorki (12 natjecateljica) te Aurora Car u kategoriji C-seniorke (2 natjecateljice). Ekipa B-juniorke (Mona Šarinić, Doroteja Šegavić, Matea Šegavić) osvojila je 1. mjesto bez konkurencije, ekipa B-mlađe kadetkinje (Nera Đurić, Nika Babić, Lota Gačić) bila je drugoplasirana u konkurenciji 2 ekipe, C-mlađe kadetkinje (Nadja Kranjc, Ema Starešinčić, Jana Busić, Nea Matijašić) osvojile su 1. mjesto bez konkurencije, C-kadetkinje (Ilona Rajković, Lucija Lukežić Štedul, Ena Bukovšek, Tia Zorić) 3. mjesto u konkurenciji 4 ekipe, C-mlađe juniorke (Lara Đurić, Dora Martišković, Nina Miljenović, Lucija Rožman, Leonarda Šlat, Maja Plavetić, Franka Maglić) 2. mjesto u konkurenciji 3 ekipe, a C-juniorke (Jana Gabi Kasunić, Kalista Kranjčec, Marija Vrbanić, Tara Radočaj, Matea Novković) 2. mjesto u konkurenciji dvije ekipe.

Na natjecanju je nastupilo 130 gimnastičarki i gimnastičara iz pet klubova.

Pročitajte i ovo

NOGOMET

Duga Resa 1929 u derbiju uvjerljivo nadigrala Ogulin i potvrdila naslov prvaka Prve županijske lige