Najuspješnija predstavnica karlovačkog kluba bila je Ana Sudac, koja je u kategoriji mlađih kadetkinja do 45 kg izborila srebrno odličje. Broncama su se okitili Niko Pavlić u kategoriji učenika do 42 kg, Paola Bitunjac kod učenica do 44 kg, Ingrid Kocanjer kod mlađih kadetkinja do 55 kg (bez pobjede), Andro Moškun u kategoriji kadeta do 52 kg (bez pobjede) i Petra Stojković kod kadetkinja do 54 kg (bez pobjede).
Na natjecanju je nastupilo 350 boraca iz Hrvatske, Slovenije i Mađarske.