15C° Duga Resa

13C° Ogulin

17C° Ozalj

13C° Slunj

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Drago Gabrić zabio je četiri gola u 5-0 pobjedi Zagore iz Unešića u utakmici Treće HNL Jug protiv OSK-a iz Otoka. Prvi gol zabio je u petoj minuti, a već u 25. došao je do drugog. Hat-trick je postigao u 58. minuti, a u 78. minuti je zabio i četvrti. Željko Sablić zaključio je priču golom u sudačkoj nadoknadi. Gabrić danas slavi 35. rođendan. Gabrić je za A selekciju hrvatske reprezentacije skupio pet utakmica. Debitirao je 14. studenog 2011. u prijateljskoj utakmici protiv Lihtenštajna (5-0) u Vinkovcima. Jedini gol zabio je u 2-0 pobjedi nad Walesom, također u prijateljskoj utakmici. Ma kakva mirovina: Gabrić dao četiri komada u Trećoj HNL Jug Pjevačica se tijekom emisije pojavila u nekoliko različitih kombinacija uz razne frizure no, outfit s neobičnim šeširom se definitivno najviše istaknuo Šuput šokirala outfitom u prvoj epizodi 'Supertalenta', na glavi nosila šeširić s dugačkim perjem Čak 77 posto glasača odobrilo je pobačaj do 12. tjedna trudnoće. Ženama koje pobace dosad su prijetile tri godine zatvora, a onima koji izvrše zahvat dvostruko više Povijesni referendum: Država poznata po snažnoj katoličkoj tradiciji legalizirala pobačaj Napoli je i dalje jedina momčad Serie A koja se može pohvaliti savršenim učinkom na startu nove sezone. Momčad Luciana Spallettija igra fantastično ove sezone, a do šest pobjeda je stigla uz briljantnu gol razliku 16-2. U 6. kolu Napoli je na stadionu Diega Armanda Maradone pobijedio Cagliari 2-0 i time ostvario šestu pobjedu koja ga je vratila na vrh ljestvice. U 11. minuti goste sa Sardinije je probio Osimhen, dok je u 57. minuti Insigne realizirao jedanaesterac za mirnu i rutinsku pobjedu Napolija. Cagliari je i dalje bez pobjede te na pretposljednjem mjestu ljestvice, a ovo 6. kolo bit će zaokruženo u ponedjeljak utakmicom Venezije i Torina. Pa tko ga može zaustaviti? Sjajni Napoli ima šest od šest!

Sport KUGLANJE Podijeli

Karlovčanke u derbiju bolje od Plitvica

Ogulinke nadigrale Lošinjanke, Ozljanke poražene u Delnicama

KARLOVAC, OGULIN – Kuglačice Karlovca u derbiju su 5. kola Druge hrvatske lige Zapad pobijedile ekipu Plitvica i zadržale vrh ljestvice, Ogulin je slavio nad Jadranka hotelima, a Kupa izgubila u Delnicama.

Karlovčanke su sinoć na domaćoj kuglani Doma oružanih snaga Zrinski nadigrale Plitvičanke s 5:3, oborivši ukupno 3.179 čunjeva, 45 više od gošći. Najraspoloženija u domaćoj ekipi bila je Ivona Škalamera s 575 srušenih ‘drva’.

Ozljanke su jučer poražene u Delnicama od domaćeg Goranina rezultatom 6:2. Srušile su ukupno 3.050 čunjeva, 15 manje od Delničanki, a najbolja u njihovom sastavu bila je Štefica Pavlaković s 553 oborena čunja.

Kuglačice Ogulina danas su na domaćoj kuglani Klek nadigrale ekipu Jadranka hotela iz Malog Lošinja sa 7:1. Oborile su ukupno 3.249 čunjeva, čak 248 više od Lošinjanki, a najbolja u pobjedničkoj ekipi bila je Branka Neralić s 565 srušenih čunjeva.

Nakon 5. kola Karlovac je vodeći s 8 bodova, a drugi Ogulin i četvrtoplasirana Kupa imaju po dva manje.

Željezničar i dalje maksimalan, Obrtnik preokretom do pobjede nad Mostanjem 1949