8C° Duga Resa

9C° Ogulin

8C° Ozalj

8C° Slunj

Karlovčanke igrale na mahove, ali zasluženo nadigrale Olimpik II i završile jesenski dio sezone na 4. mjestu

Slavile su s 3:0 u setovima (25:15, 25:21 i 25:19).

KARLOVAC – Odbojkašice Karlovca pobjedom su završile jesenski dio sezone u skupini Sjever Prve B hrvatske lige. Večeras su u dvorani ‘Mihajla Prezelja Mitile’ na Dubovcu, u utakmici 11. kola, pobijedile ekipu Olimpika II iz Zagreba rezultatom 3:0 u setovima.

Nisu Karlovčanke odigrale pretjerano dobru utakmicu, ali bile su dovoljno kvalitetnije da bez većih problema dođu do očekivana tri boda. Nedostajalo im je one prepoznatljive agresije, odnosno pokazivale su je na mahove, ali su dobrom igrom u obrani i kvalitetnim servisom kompenzirale taj nedostatak i zasluženo upisale osmu ovosezonsku pobjedu.

U dvoboj su ušle loše pa je trenerica Irena Zdjelar prvi odmor zatražila već na početku pri rezultatu 0:4. Zagrepčanke su održavale prednost do 8:5, a onda je uslijedila velika 10:0 serija domaćih i preokret na 15:8. Gošće su im se malo primakle na 16:12, ali odgovorile su Karlovčanke s tri poena u nizu, odmakle na 19:12 i riješile prvu dionicu igre u svoju korist s 25:15. U drugom setu karlovačke su odbojkašice povele 7:3, a Zagrepčanke preokrenule na 9:8. Kod 11:10 za gošće Karlovčanke uzimaju četiri uzastopna poena i preokreću na 14:11. Gošće ih sustižu kod 16:15 i 17:16, ali onda domaće ponovo rade veliku seriju od sedam poena u nizu i odlaze na 24:16. Tada ponovo padaju, propuštaju čak pet set lopti, ali ipak realiziraju šestu i s 25:21 dolaze do 2:0 u setovima. Dobro su krenule i u treći set i povele 9:4, ali onda im se Zagrepčanke približavaju na 11:10. Opet Karlovčanke uzvraćaju serijom od pet poena, dižu prednost na 16:10, uskoro odlaze i na 20:13 i završavaju susret s 25:19.

Karlovačke odbojkašice jesenski su dio sezone okončale na 4. mjestu ljestvice s 24 boda, koliko imaju i trećeplasirani Kitro Varaždin i petoplasirano Nebo iz Zaprešića. Proljetni dio sezone otvaraju početkom veljače gostovanjem u Velikoj Gorici.