15C° Karlovac

15C° Duga Resa

15C° Ogulin

15C° Ozalj

Bivši engleski nogometaš, a sad kolumnist za engleski Mirror, napao je Pepa Guardiolu da je kopirao Cruyffa i da nije ni među deset najboljih trenera u povijesti, kao što to neki misle 'Da su meni dali milijardu funti, i ja bih nešto osvojio sa Cityjem' Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić (27) oporavio se od ozljede lakta te se priključio treninzima AC Milana, objavili su talijanski mediji. Rebić je pauzirao mjesec dana i gotovo sigurno neće igrati u četvrtak u susretu Europske lige protiv praške Sparte, ali mogao bi biti na raspolaganju treneru Stefanu Pioliju u nedjelju u prvenstvenom susretu u gostima kod Udinesea. Pa i izborniku Zlatku Daliću, koji ga je za akciju u studenom stavio na pretpoziv. Hrvatski napadač ozlijedio je lakat 27. rujna u utakmici protiv Crotonea. Njegov povratak odlična je vijest za Milan, koji je vodeći u Serie A. Rebić je prošle sezone briljirao u proljetnom dijelu talijanskog prvenstva, te je na kraju bio najbolji strijelac Milana s 11 golova. Ozljeda je prošlost: Ante Rebić vratio se Milanovim treninzima Partnerica nogometaša Cristiana Ronalda redovito krasi naslovnice brojnih magazina diljem svijeta. Sada je snimala naslovnicu za španjolski magazin Mujerhoy. Neke od fotografija podijelila je na Instagramu Georgina bez gaćica pozirala za magazin, komentirao i Ronaldo Preuzimanje imovine Megglea i razvoj novih proizvoda mogu biti dodatan poticaj povećanju proizvedenih količina mlijeka i investicijama malih proizvođača, rekao je Andrej Dean, predsjednik Uprave Belja Fortenova je kupila Meggleovu mljekaru: Proizvodnja kreće od 2021., zaposlit će stotinjak ljudi

Karlovčanke pobijedile Vrbovec, ‘zmajice’ doma poražene od Mladosti II

Igračice trenera Zeca se namučile u trećem setu, Dugorešanke će žaliti za drugim

KARLOVAC, DUGA RESA – Odbojkašice Karlovca večeras su u Sportskoj dvorani, u 4. kolu skupine Centar Prve B nacionalne lige, pobijedile Vrbovec s 3:0 u setovima, dok je Plavi zmaj doživio domaći poraz od Mladosti II s 3:1.

Karlovčanke su, nakon slabe igre i uvjerljivog poraza prošlog vikenda od Dinama, večeras pružile puno bolju partiju i zasluženo osvojile tri boda. Na početku prvog seta odmah su se odvojile na 10:3, pa otišle i na 17:7 i bez problema uzele set s 25:17. Drugi je bio preslika prvog. Ponovo su se domaće igračice odvojile na 10:3 i 13:4 i okončale set kao i prvi – 25:17. U trećem su Karlovčanke vodile do 6:5, kad su Vrbovčanke preokrenule na 9:6. Kod 17:13 za gošće, naše su odbojkašice osvojile pet poena u nizu i preokrenule na 18:17. Kod 21:19 za Karlovčanke gošće preokreću na 23:21. Imale su dvije set lopte Vrbovčanke, no domaće igračice su ih obranile i onda iskoristile prvu svoju za konačnih 26:24 i tri boda.

‘Zmajice’ su u dvorani Osnovne škole ‘Vladimir Nazor’ doživjele drugi uzastopni poraz. Iako su se cijelu utakmicu sjajno borile, nakon ‘skalpova’ Karlovca i Dinama, večeras nisu uspjele ‘srušiti’ kvalitetnu zagrebačku Mladost II. U početnom setu Dugorešanke su držale priključak do 12:9 za Zagrepčanke. Tada gošće osvajaju pet poena u nizu, odlaze na 17:9 i uzimaju set s 25:14. Za drugim setom će ‘zmajice’ itekako žaliti. Nakon vrlo izjednačene igre u prvom dijelu te dionice igre, Dugorešanke su povele 21:16. Imale su dvije set lopte kod 24:22 i još jednu na 25:24, no nisu ih uspjele iskoristiti i Zagrepčanke su uzele i taj set 27:25. Ipak, domaće su se igračice vratile u utakmicu u trećem setu. Povele su s 9:3, otišle na 20:11 i osvojile ga s 25:16. I u četvrtom su povele 3:0 pa su ‘mladostašice’ preokrenule na 8:6. Kod 15:14 Zagrepčanke uzimaju četiri poena u nizu, odlaze na 19:14 i povratka više nije bilo. Gošće su privele set kraju s 25:19 i odnijele sva tri boda.

Nakon 4. kola Plavi zmaj je šesti sa 7, a Karlovac sedmi sa 6 bodova. U sljedećem kolu naše predstavnice očekuju vrlo teška gostovanja – ‘zmajice’ idu u Varaždin vodećem Kitru Varaždinu, a Karlovčanke u Zagreb drugoplasiranom Novom Zagrebu.

KARATE

Petra Stojković se okitila broncom u kategoriji mlađih seniorki na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci