Karlovčanke se plasirale u finale Kupa regije Centar
U polufinalnom ogledu nadigrale su ekipu Kaštela iz Pribislavca s 3:1 u setovima.
Odbojkašice Karlovca izborile su plasman u finale Kupa regije Centar.
Pobjednice našeg županijskog Kupa u prvom su kolu bile slobodne, a u jučerašnjem su polufinalu slavile nad ekipom Kaštela iz Pribislavca rezultatom 3:1 u setovima. Nakon slabije odigrane prve dionice utakmice, koju su izgubile 25:16, u nastavku dvoboja pružile su puno bolju partiju. U drugom su setu ‘pomele’ Pribislavčanke s 25:9, a puno izjednačeniji treći i četvrti dobile s 25:21 i 25:22.
U finalu će igrati protiv boljeg iz drugog polufinalnog susreta između Kitra Varaždina i Novog Zagreba, a uspiju li slaviti u finalu, izborit će ulazak u glavni ždrijeb Hrvatskog kupa.