18C° Duga Resa

17C° Ogulin

17C° Ozalj

17C° Slunj

Karlovčanke u ‘generalki’ u Zagrebu poražene od Don Bosca, slijedi kup-dvoboj u Varaždinu

Zagrepčanke su u susretu igranom u pet setova slavile rezultatom 4:1.

Odbojkašice Karlovca danas su u Zagrebu, u posljednjoj pripremnoj utakmici uoči početka sezone, poražene od ekipe Don Bosca rezultatom 4:1 u setovima.

Iako poraz u ‘generalki’ nikad nije dobar, pogotovo za samopouzdanje ekipe, trener Goran Zec nije bio pretjerano zabrinut nakon današnje utakmice. Njegova ekipa odradila je jako dobre pripreme, u prijateljskim susretima upisala i neke vrlo značajne pobjede, a i danas je u cjelini odigrala dobro, ali za pobjedu protiv kvalitetnog suparnika kao što je Don Bosco nedostajalo je za nijasnu bolje izdanje. Zagrepčanke su odigrale kvalitetnije i konkretnije te zasluženo slavile, a dobra vijest je svakako i povratak na parket Doris Barić, koja se oporavila od ozljede zgloba pa je danas odigrala prva dva seta.

Vrlo neizvjestan prvi set otišao je na stranu domaće ekipe rezultatom 25:23, a potom su Karlovčanke drugi odigrale jako dobro i uzvratile s 25:17. Velika borba vodila se i u preostale tri dionice susreta, u kojima je trener Zec rotirao ekipu i dao priliku svim igračicama, a sve tri pripale su Zagrepčankama (25:21, 25:23, 25:20).

Prvu službenu utakmicu u novoj sezoni karlovačke će odbojkašice odigrati u srijedu u Varaždinu – u polufinalu Kupa regije Sjever suparnik im je domaći prvoligaš Kitro Varaždin.

SPORTSKI VIKEND

Rukometaši Karlovca putuju u Vinkovce, Aquaestil dočekuje ekipu Zagreba, Karlovac 1919 gost Ravnica