7C° Ogulin

1C° Ozalj

1C° Slunj

Karlovčanke u prijateljskoj utakmici u Umagu nadigrale domaćeg B prvoligaša

Igračice trenera Zeca dobile su prva tri seta, a Umažanke su ublažile poraz u preostala dva.

Odbojkašice Karlovca danas su u Umagu, u sklopu četverodnevnih mini priprema, odigrale i drugu prijateljsku utakmicu i u njoj pobijedile ekipu domaćeg B prvoligaša Umaga rezultatom 3:2 u setovima.

Nakon odlične utakmice u petak protiv slovenskog Logateca i pobjede 3:1 u setovima, Karlovčanke su i danas upisale pobjedu, no nisu odigrale na tako visokoj razini. Zbog intenzivnih treninga na ovim mini pripremama, danas se u njihovim redovima osjetio umor, ali su ipak bile bolje suparnice i na koncu zasluženo slavile.

U prvom setu bile se bitno bolje od Umažanki i dobile ga 25:16, drugi je bio puno neizvjesniji, ali je također otišao na stranu igračica trenera Zeca (25:23), a u trećem su Karlovčanke slavile s 25:20. U nastavku utakmice, koja se igrala u pet setova bez obzira na krajnji ishod, trener Zec je dao priliku i igračicama s klupe pa je domaći sastav s 25:16 i 15:7 ublažio poraz.

Sljedeće nedjelje odbojkašice Karlovca u Zagrebu igraju finale Kupa regije Sjever protiv ekipe Novog Zagreba.