11C° Duga Resa

11C° Ozalj

11C° Slunj

Karlovčanke u Rijeci, u još jednoj jakoj provjeri, poražene od superligaša Rijeke

Iako su odigrale dobro, igračice trenera Zeca danas nisu bile na razini koju su prikazale na turniru u Zagrebu.

Odbojkašice Karlovca danas su u Rijeci, u pripremnoj utakmici, poražene od superligaške ekipe Rijeke rezultatom 3:2 u setovima.

Nakon turnira u Zagrebu i dvoboja protiv Dinama i Osijeka, također superligašica, trener Goran Zec još jednom je testirao svoju ekipu protiv jakog suparnika. Karlovčanke su danas bile dobre, ali ne na onoj razini na kojoj su odigrale spomenuti turnir u Zagrebu. Nisu pružile onu razinu igre koju mogu pružiti, a u pojedinim trenucima utakmice nedostajalo je i malo više odlučnosti. Mlada riječka ekipa, fizički moćna, odigrala je bolje u obrani i u tom segmentu treba tražiti prevagu u današnjem susretu.

Karlovačke odbojkašice odigrale su prilično dobra prva dva seta. U prvom su vodile gotovo cijeli set, da bi u vrlo neizvjesnoj završnici Riječanke ipak došle do 28:26 i 1:0 u setovima. No već u drugom igračice trenera Zeca su uzvratile. Odigrale su kvalitetno od prvog do posljednjeg poena i zasluženo uzele tu dionicu utakmice s 25:20. Treći i četvrti odigrale su ispod svoje razine. Imale su dosta problema s prijamom servisa, samim time i s organizacijom napada, ni u obrani nisu bile na visokoj razini, pa su domaće igračice glatko dobile oba s dvaput po 25:14. Dogovorom trenera igrao se i peti set, u kojem su priliku dobile igračice s manjom minutažom – taj je koncu s 15:11 pripao Karlovčankama za konačnih 3:2 u setovima.

Sljedeću pripremnu utakmicu Karlovčanke bi trebale odigrati u četvrtak u Zagrebu s Mladosti II, suparnikom iz prvoligaškog društva.

VIRUS U RUKOMETU

Dobra vijest iz rukometnog kluba: nitko od anketiranih potencijalnih kontakata zaraženog igrača nije stavljen u samoizolaciju