1C° Duga Resa

4C° Ogulin

1C° Ozalj

0C° Slunj

Karlovčanke u Zagrebu upisale sedmu uzastopnu pobjedu i osigurale 3. mjesto na kraju sezone

Pobijedile su domaću ekipu Olimpika II s 3:0 u setovima (25:16, 25:15, 25:19).

Odbojkašice Karlovca večeras su u Zagrebu, u utakmici posljednjeg 22. kola skupine Sjever Prve B hrvatske lige, pobijedile ekipu Olimpika II rezultatom 3:0 u setovima.

Do svoje sedme uzastopne pobjede Karlovčanke su došle za sat vremena igre, a njome su osigurale 3. mjesto ljestvice na kraju sezone, bez obzira na ishod dvoboja kojeg u ponedjeljak igraju Don Bosco i Nebo. Odigrale su borbeno, koncentrirano i motivirano, a u takvom izdanju njihova veća kvaliteta u odnosu na Zagrepčanke došla je do izražaja u sva tri odigrana seta pa su na koncu potpuno zasluženo osvojile sva tri boda.

Prvi set igračice trenerice Zdjelar otvorile su vodstvom 4:1 i držale tri do četiri poena prednosti sve do 14:10. Tada su se Zagrepčanke serijom 4:1 primakle na poen zaostatka (15:14), ali samo zakratko, jer su Karlovčanke uzvratile osvajanjem četiri poena u nizu, odvajanjem na 19:14 i dobitkom seta s 25:16. I u drugi su karlovačke odbojkašice krenule bolje od domaćina i povele 6:1. Čvrsto su držale prednost, povećale ga na 16:8 i privele kraju s uvjerljivih 25:15. U trećoj dionici utakmice naše su se odvojile na 8:4 i podigle prednost na 14:5. Imale su i 17:7, ali onda su malo prerano ‘spustile gas’, što su Zagrepčanke iskoristile i primakle se na 21:18. Ipak, na vrijeme su se ponovo trgnule, odigrale završnicu kako treba i s 25:19 završile susret.

Ovom utakmicom karlovačke odbojkašice nisu okončale prvenstvo jer u ponedjeljak od 19:45 sati u Velikoj Gorici igraju zaostalu utakmicu 12. kola s istoimenom domaćom ekipom.

SPORTSKI VIKEND

Aquaestil završava polusezonu kod TIS-a, odbojkašice Karlovca dočekuju Veli Vrh, Šanac domaćin Crikvenici