Riječ je o dokumentarcu u kojem je "oživljeno" sjećanje na Ivana Pavla II, a film je sniman u Poljskoj.
Inače, na prošlogodišnjem Međunarodnom festivalu kršćanskog filma u Bjelorusiji film je dobio priznanje jer je – kako je naveo žiri – ‘rađen s osobitom ljubavlju prema sv. Ivanu Pavlu II.’