Kiša ovih dana, a za srijedu rezervirajte frendove, simpatije ili kog volite za šetnju i razgovor na suncu
Dok se u kafiće i restorane ne može unutra, čekamo kao ozebli sunce koje bi trebalo doći u srijedu
Izgleda da se i vrijeme urotilo pa umjesto da uživamo u suncu i prirodi, pada nam kiša.
Bit će tako danas, a i sutra, uz oblačno vrijeme, povremenu kišu i pljuskove. Meteorolozi spominju čak sutra i pahulje snijega u najvišem gorju. Nešto bolje i ljepše vrijeme spominje se od utorka poslijepodne, ali vjerojatnije u srijedu.
Stoga ako ste planirali s frendovima prošetati uz naše rijeke, pozvati simpatiju ili nekog tko vam je drag u šetnju i razgovor, ili izmjeniti malo nježnosti s boljom polovicom u šetnji, kako sad stvari stoje, najbolje u srijedu.