-5C° Ogulin

-3C° Ozalj

-5C° Slunj

Sport KUGLANJE Podijeli

Klek u unaprijed odigranom prvenstvenom susretu uvjerljivo poražen od Velebita u Otočcu

Najbolji u redovima ogulinskog sastava bio je Joško Matijašić s 550 oborenih čunjeva.

Kuglači Kleka večeras su u Otočcu, u unaprijed odigranom dvoboju 3. kola Prve B hrvatske lige Jug, uvjerljivo poraženi od domaće momčadi Velebita rezultatom 8:0 (3525:3120).

Već nakon prva tri bloka domaćin je stekao veliku prednost – Puškarić (535), Matijašić (550) i Bertović (528) su poraženi od svojih suparnika, Velebit je poveo 3:0 i napravio 127 čunjeva viška pa je bilo jasno da Ogulinci imaju vrlo male izglede za osvajanje prvih ovosezonskih bodova. A u nastavku susreta nastavila se potpuna dominacija domaćina. Grdić (514), Benović (510) i Stipetić (483) nisu uspjeli osvojiti niti seta protiv svojih protivnika pa je ogled završen maksimalnom pobjedom momčadi iz Otočca.