Ove godine bit će održan dan uoči blagdana Sveta tri kralja tj. u četvrtak.
Nastupa 11 kulturno umjetničkih društava, folklornih družina, zborova, vokalnih grupa, klapa koje će na kraju zajednički izvesti "Narodi nam se" uz pratnju Karlovačkog tamburaškog orkestra.
Početak je u 19 i 30.